Gelişim Yolculuğu

Bazen size de içine girdiğiniz ortamın enerjisi farklı hissettiriyor mu? Örneğin bazı ortamlarda kendinizi çok rahat ve yaratıcı hissederken bazı ortamlarda sıkışık ve daralmış hissediyor musunuz?
Ya da bazen yaptığınız seçimlerde bir an durup aslında böyle yapmayacaktım ama neden otomatikman bu tepkiyi verdim diyor musunuz? Gelin sizinle bilinçaltımız nasıl çalışıyor bir bakalım ve farkındalık alanlarımıza bir el feneri tutalım. Düşünce yapılarımız nereden geliyor, frekanslar bizi nasıl etkiliyor, kör noktalarımız nasıl bizi otomatik seçimlere götürüyor birlikte inceleyelim.

21 gün boyunca her gün cep telefonunuza gelecek mesajlarla size yeni bir alan açıp yüksek farkındalık seviyelerine yolculuğunuzu başlatalım.


Eğitim Süresi : 6 saat
21 günlük çalışma içerir

‘İçerde ne varsa dışarıda o görünür’ diyor Stefano D’anna.

Yani gelişim içerden başlayan ve dışarıyı etkileyerek dönüşmesine yol açan hayat boyu süren bir yolculuk.

Farkında olduğumuz konularda gelişmek için elbette adımlar atıyoruz.

Peki ya farkında olmadığımız alanlar? Tıpkı birer kör nokta gibi farkında olmadığımızın da farkında olmadığımız için hep karanlık kalmaya devam ediyor. Biliyoruz ki hiç bir sorun onu yaratan farkındalık basamağında çözülemez. Gelin elimize bir fener alıp kör noktalarımızı aydınlatmak, hayatımızı daha yüksek farkındalık basamaklarında yaşamak için rehberiniz olabilmek amacıyla tasarladığım ‘Gelişim Yolculuğu’na çıkalım.

3 canlı yayın ve 21 gün Whatsapp’tan alacağınız mesajları içeren Gelişim Yolculuğu eğitiminde;

-Düşünce yapılarımızın hayatımızı nasıl yönlendirdiğini

-Enerji alanlarımızın yaşadığımız kısır döngülerle ilişkisini

-Kelimelerimizle yaydığımız frekansların hayatımızı nasıl etkilediğini

-İç sesimizin nasıl büyük bir sabotajcı olduğunu

-Bilinçaltımızın çalışma mekanizmasını

-Nasıl farkındalık basamaklarını tırmanabileceğimizi ve çok daha fazlasını öğreneceksiniz.

Kurumlar için;

Çalışanlarınızın farkındalık seviyelerini yükselterek kendileri ve çevreleri ile olan ilişkilerini bir üst seviyeye çıkarmalarını sağlamak, kurum içi enerji seviyesini yükseltmek, kişiler arası çatışmaların katkı boyutuna evrilebilmesi ve kurumun tamamına yayılan enerjinin yönetilebilmesine yardımcı olacak Gelişim Yolculuğu Eğitimini kurumunuzda organize edilmesi için hemen iletişime geçin.

Bireyler için;

Hayatınızda net olmayan alanlarda kendi rolünüzü keşfedebilmek, kendinizi dışarıdan bir kamerayla izlemenin yaratacağı farkındalıkla bugüne kadar aydınlatamadığınız alanlara ışık tutmak ve içinde yaşadığınız dünya ile ilişkilerinizi en kaliteli hale getirebilmek için yaklaşan eğitim tarihlerine göz atın.