Nasıl zihnen, bedenen ve ruhen dengede kalabilirsiniz?

Wellbeing kavramıyla tanışın!

Düşünme şekliniz, davranış şekliniz ve yeme şekliniz ömrünüzü 30 ila 50 yıl arasında değiştirebilir’ diyor Dr. Deepak Chopra.

Hepimiz daha anlamlı, daha sağlıklı, daha tatminkar olduğumuz bir yaşamı arzularız. Bunun için kendimizi geliştirmek, daha fazla bilgi sahibi olmak, daha güzel bir hayat inşaa etme yönünde seçimler yapmaya çalışırız.

Bizleri bulunduğumuz noktadan daha ileri taşıyabilecek olan yegane şey bilinçli seçimlerimizdir.  Bilinçli seçimlerimizin kaynağında ise zihinsel, ruhsal ve bedensel olarak dengede ve merkezde olma halimiz bulunmaktadır.

Hayattan aldığınız lezzeti ve toplam memnuniyeti günden güne artırmanızı sağlacak olan, içinde yaşadığımız koşullar ne olursa olsun sizi dengeye getirecek yöntemlerle hayatınıza yeni bir pencere açacak olan harika bir öğretiyle sizi tanıştırmak istiyorum:

5000 yıllık Ayurvedik öğretilere dayanan ‘wellbeing’ uygulamalarının içerisinde uyku ve beslenme düzeninden tutun da nefes,meditasyon ve enerji tıbbının dönüştürücü yöntemlerini kullanarak bedensel düşünsel dünyamızdaki karmaşayı dinginleştirici,hastalıkların oluşumunu önleyici ve ruhsal sağlığımızı dengeleyici kolay ve etkili bir çok araç bulacaksınız.

Siz de  yeni bir yaşam farkındalığı kazanacağınız ve bilincinizde yükselme yaratacak bu uygulamaları hayatınıza davet etmek isterseniz, bize katılın.