Hikayem

Yaşam Koçu

Hayata ne verirsen onu alırsın felsefesiyle kendi özüme doğru bir yolculuğa çıktım. Bu yolculukta hayat amacımın şifalandırırken şifalanmak olduğunu keşfettiğimde dokunabildiğim kadar insanın hayatına dokunup hayatlarını güzelleştirmeye söz verdim. Hala her gün gelişiyor ve geliştirmeye devam ediyorum. Bu diyardan gitmeden imzamı atmayı seçiyorum.

Anne

Bir çocuk yetiştiren bir nesil yetiştirir ilkesiyle kendi çocuğumu kendim büyütmeyi seçtim. Dışardan çok makul ve kolay görünen bu serüvende tabiri caizse tek gözümle 250 km hızla bir araç kullanırken bir gözümle de kitap okuyarak hem çocuğumu hem kendimi büyüttüm. Sevgi temelli bir ailenin topluma olan büyük katkısının farkındalığıyla dünya anaya bir tohum da ben ekiyorum.

Gezgin

Eğer kendinizi çabalarken bulursanız doğa anaya bakın; sır onda saklı. Karavan hayatı yani kapıyı açar açmaz toprak ana ile buluşabilmek paha biçilemez. Gece gündüz kuş cıvıltıları ve bazen de dalga sesleri. Eşim ve kızımla birlikte karavanda geçirdiğimiz zamanlarda doğa ruhumuzu doyururken, değişik yerlerde uyanmak kendimizi sıkışık hissettiğimiz konularda zihnimizi özgürleştiriyor.