Bilinçli Yaşamın Anahtarı


Şöyle bir kendinizi gözlemlediğinizde fark ediyor musunuz Hayatımız ne çok cevap bulmak üzerine kurulu. Cevabını bildiğimiz oranda hayatta kendimizi var olabilmiş olarak görüyoruz. Peki siz cevap verdikçe ne oluyor biliyor musunuz? Sizi kapıda bekleyen diğer olasılıkların yüzüne kapıyı kapatmış oluyorsunuz.

Siz de daha fazla size hizmet etmek için bekleyen seçeneğe kendinizi açmak, bugüne kadar mümkün olmadığına karar verdiğiniz her ne ise bundan sonra mümkün olabilmesi için olasılıkları hayatınıza getirmek istemez misiniz?

O zaman gelin sizinle 21 gün sürecek olan bilinç yolculuğuna beraber çıkalım.

Eğitim Süresi : 6 saat

21 günlük çalışma içerir

‘Düşünme şeklimiz, davranış şeklimiz ve yeme şeklimiz ömrümüzü 30 ila 50 yıl arası değiştirebilir’ diyor epigenetik çalışmaları ve enerji tıbbıyla adını tüm dünyaya duyurmuş Dr. Deepak Chopra.

Öyleyse konu sadece kendimizi geliştirmekten ibaret değil. Hepimizin önceliği sağlıklı ve kaliteli bir ömür yaşamak. Peki nerden başlamalıyız?

Temelde düşüncelerimize otomatik olarak yön veren bilinç altımızdır.
Farkındalığımızın az olduğu alanlarda karşılaştığımız beklenmedik durumlara otomatik olarak tepkiler veririz.

Genelde ya ailemizden birini taklit eder, ya da travmalarımızın etkisi altında kalarak o ana hizmet etmeyen tutumlarla olayları yönetmekte zorlanırız. Hislerimizi işin içine katar, koşulları bahane eder, kendimizden çok diğerlerini düşünür ve kutupluluk denilen çukura düşeriz. Günün sonunda kimseyi memnun edemediğimiz gibi kendimizi de memnun edemeyiz.

Tüm bu silsileyi kısadevre yaptıracak harika bir 21 gün sizi bekliyor. 3 hafta boyunca 3 canlı yayın ve her gün whatsapp dan gelen mesajlarla sizlerle birlikte bu yolculuğa çıkıyoruz.

Sizlerle geçireceğimiz 21 günlük bu harika serüven

-Düşüncelerinizle yarattığınız sınırların ötesine geçmenize

-Zorlayıcı görünen durumları sakin ve farkındalıkla yönetebilmenize

-Tekrar eden döngüleri kırmanıza

-Sorular sorarak kilitlenen enerji alanlarını dönüştürebilmenize

-Her sabah telefonunuza gelen yönlendirmeli mesajlarla kendinize ve çevrenize ışık olmanıza

-Sınırsız olasılıklar alanının kilidini açıp sizin için bugüne kadar olmasının mümkün olmadığına karar verdiğiniz arzu ve isteklerinize erişebilmenize yardımcı olur.

 

Kurumlar için;

Çalışanlarınızın her birinde bilinç seviyesinin yükselmesi kurum içi toksik iletişimin en alt seviyeye inmesine, kendi içsel dünyası ile bağlantı kurabilmeleri sorumluluk duygusunda artışa, farkındalık seviyesindeki yükselme yeniliklere uyumunda hızlanmaya, ruhsal denge
haline ve ego alanından katkı alanına geçmeye yardımcı olur. Kurumunuzda ‘Bilinçli Yaşamın Anahtarı’ Eğitiminin organizasyonu için hemen bağlantıya geçin.

Bireyler için

Gündelik hayatınızda yaşadığınız hislerin, tutum ve davranışlarınıza yansıması sonucu yaşadığınız çıkmazlar, zihninizde netleştiremediğiniz alanlar, harekete geçmekteki zorluk ve içinizde var olan o eşsiz potansiyelde yaşam nedeninizi bulmaya bir adım daha yaklaşmak için
yaklaşan eğitim tarihlerine göz atın.